SALON ÖZELLİKLERİ

İlci Residence Hotel olarak kaliteli servis ve her ihtiyacınıza göre tasarlanmış salonlarımız ile hizmetinizdeyiz.

TOPLANTI

Bir çoğumuz için iş hayatı oldukça önemlidir. İlci Residence Hotel olarak özel önerilerimizle, en önemli kararlarınız ve imzalarınızda yanınızda olabileceğimiz Perge, Teras ve VIP salonlarımızla sizlere kusursuz hizmeti sunuyoruz.

Siz toplantınıza odaklanın, biz profesyonel ekibimiz ile işinizi kolaylaştıralım.

Gün içerisinde servis edilmek üzere özenle hazırlanan tatlı ve tuzlu kurabiyeler, kekler ve mevsim meyveleri ile beraberinde eşlik edecek çay ve kahve molalarınızı planlayalım.

Tüm bunların yanı sıra, talebiniz doğrultusunda zengin içerikli açık büfe kahvaltı menülerimizi de tercih edebilirsiniz.

DÜĞÜN

İlci Residence Hotel olarak özel ekibimizle hayatınızın en önemli günlerinden biri olan bu özel gecede ihtiyacınız olan özel menü, süsleme, fotoğraf, orkestra vb. ihtiyaçlarınıza yönelik hizmetleri eşsiz bir organizasyon ile sergiliyoruz. Perge ve Teras Salonlarımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeniz için sizlere kusursuz hizmet sunuyoruz.

ÖZEL ORGANİZASYONLAR

İlci Residence Hotel olarak profesyonel ekibimiz, lezzetli ve alternatifli menülerimiz, kusursuz servis kalitemiz, farklı büyüklükteki salonlarımız ve talebinize göre gerçekleştireceğimiz organizasyonlarla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Nişan, Kına, Sünnet, Mezuniyet, Doğum Günü Partisi, Gala Yemekleri, Baby Shower, VIP Yemekler, Yılbaşı Baloları ve diğer ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

LUNCH

Tüm günün yorgunluğunu dostlarınızla birlikte keyifli bir sohbet eşliğinde atabileceğiniz Lunch alanımızda sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Wp