Ankara`nın Kalbinin Attığı Noktadayız….

İlci Residence Hotel, misafir memnuniyetine dayalı yönetim felsefesi ile sizlere Ankara otelleri içerisinde maksimum hizmet kalitesi ve unutamayacağınız konaklama keyfi sunmayı, kaliteden ödün vermeyen yönetim prensibiyle 2006 yılından bu yana ilke edilmiş bir şehir otelidir.

Konum olarak Ankara`nın merkezi olarak nitelendirilen Kızılay`a yakınlığıyla da bilinen Tandoğan; Anıtkabir ve Kızılay meydanına yürüme mesafesindedir. Otelimiz ayrıca, Hızlı Tren Garı ile metro durağına olan yürüme mesafesi ile de fark yaratan bir konumdadır. Kısacası, Ankara’nın kalbinin attığı noktadadır…

Aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM); birçok bakanlık binası; devlet daireleri; üniversiteler ve hastaneler gibi kritik noktalara 15 dakikalık mesafesiyle bilinen bir konuma sahip olan otelimiz, yıllardır sunduğu hizmet kalitesiyle de tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Her geçen gün genişleyen müşteri portföyüyle ve siz değerli konuklarından aldığı güvenle hizmetlerini sürdürmektedir. İlci Residence Hotel misafirlerine; geleneksel Türk konukseverliğini, en yüksek hizmet ve konforla buluşturarak, tarihi boyunca hem Türk konukların hem de yabancı konukların akıllarında ve kalplerinde özel bir yer edinmiştir.

Otelimiz bünyesinde farklı büyüklüklerde toplantı salonları; spor sever misafirlerimiz için spor salonu, bedenini yenilemek ve tazelenerek günün yorgunluğunu atmak isteyenler için ise sauna, buhar odası, Türk ve Fin Hamamı ile çok çeşitli enternasyonal masaj uygulamaları ve kapalı yüzme havuzu hizmetlerini sunmaktayız.

Ayrıca, İlci Residence Hotel’in profesyonel ekibi; lezzetli ve alternatifli menüleri, kusursuz servis kalitesi, farklı büyüklükteki salonları ile talebinize göre toplantı, düğün, kına ve diğer organizasyonlarınızda, en anlamlı günlerinizde sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi sunuyoruz.

Wp